ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ

МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

«Запорізька Січ 2017»,

яка відбулася 30 вересня 2017 року.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ  «ЗАПОРІЗЬКА СІЧ 2017»

 

 КОНКУРС «ЮНИЙ ХЕНДЛЕР»

Молодша група

1 місце – Шашкова Єлизавета, 12 років

2 місце – Довженко Кіра, 11 років

3 місце – Луценко Євгенія, 12 років

Старша група

1 місце – Дядюк Юлія, 17 років

2 місце – Соболев Олег, 15років

 

BEST BABY

 місце – кламбер спанієль BIG BOOMS INCREDIBLE BAMBAM

вл. Дубовіченко І.

2 місце – німецький цвергшпіц/померанський NELSONFIRE JOY вл. Тимченко Т.

3 місце – аляскінський маламут – GUY RITCHIE VASILYEVOSTROV вл.Матвієнко А.

4 місце – скотч тер’єр STRETBOGI ACVURA ALLURINGBEAUTY вл. Земляна В.

 

BEST PUPPY

 1 місце –  сибірський хаскі FANTOMAS PRIDE OF SIBERIA вл. Розанова Н.

2 місце – різеншнауцер GENTLTY BORN ROYAL HEIRESSвл.Шамрай О.

3 місце – американський стаффордширський тер’єр UNIQUE POSITION NUMBER ONE TIGER VIK вл.Домалега І.

4 місце – бернський зенненхунд BERNEWAS EUGENEBOUDIN вл. Каунова Н.

 

КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР

1 місце – китайський чубатий собака ALEXUS  IL SENSODELLA MIA VITA  x  ANNIKA IL SENSO DELLA MIA VITA вл. Безкоровайна Г.

 

BEST VETERAN

 1 місце –  мопс FORCITAL TOP GEAR вл.Марго П.

2 місце – лабрадор ретривер ALMA FOR ANTALAS вл.Штепа К.

3 місце – такса стандартна г\ш SEDMOE NEBO PROSTOPRELEST вл.Шлайфер В.

4 місце – американський стаффордширський тер’єр UNIKAMOYA UDACHA IZ SOZVEZDIYA STAFF вл.Домалега І.

 

КОНКУРС ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЄЮ

 1 місце –  східно-європейська вівчарка RONALD IZ GVARDIICORGOS вл. Камаєв І.

2 місце – південно-африканський бурбуль ALMAZ FROMMOLOSS HOUSE вл. Шкіндер-Шімолюк Т.

3 місце – американський той фокстер’єр LASKOVYI LUCHIKSKIL BUM вл. Дроботіна Т.

 

BEST JUNIOR

 1 місце –  російський чорний тер’єр MAGNAT NOCH  NAKUPALU вл.Гаркуша С.

2 місце – англійський кокер спанієль ALL NEED OF LUCKTAIGRET вл.Перова Д.

3 місце – американська акіта СALM AKITA VILLA вл.Орлик К.&Коврігіна Н.

4 місце – сеттер-гордон GORDONSETT STYLE JUST LIKEFIRE вл.Овчарова А.

 

BEST 1 GROUP

 1 місце –  австралійська вівчарка FRAYTAL’ ROCKET BOOMвл.Задік Н.

2 місце – вельш коргі пемброк BRENDAN NIKOGRADвл.Полковнікова О.

3 місце – біла швейцарська вівчарка ARNOLD WHITE FANSHOUSE вл. Шашкова Є.

4 місце – німецька вівчарка GRACIANA Z AZOVSKOGOBEREGA вл.Щебликіна О.

 

BEST 2 GROUP

 1 місце –  російський чорний тер’єр MAGNAT NOCH  NAKUPALU вл.Гаркуша С.

2 місце – цвергшнауцер (перець з сіллю) FORMULA OF LOVE PALAR LINE вл.Галевська Є.

3 місце – різеншнауцер GENTLY BORN SMART ROADSTERвл.Шамрай О.

4 місце – доберман CHRISTIAN DAMON LEGACY STARSвл.Науменко Т.

 

BEST 3 GROUP

 1 місце –  йоркширський  тер’єр DNIPROTALISMANPRINCE DANIEL вл.Омельченко С.

2 місце – американський стаффордширський тер’єр GARIKGRIFINDOROVICH ART OF STAFF   вл.Ткачук О.

3 місце – стаффордширський бультер’єр  DOMINO BLACKPEARL вл. Запорожченко В.

4 місце – скотч тер’єр HAPPY STAR DAI HARD вл.Земляна В.

 

BEST GROUP

 1 місце –  такса мініатюрна ж/ш TAKSAGALAKTIC ULTIMATEMILKY WAY вл. Архіпова І.

2 місце – такса стандартна г\ш BORN TO WIN вл.Новицька А.

3 місце – такса кроликова д\ш LITTLE MODELS PUREPOISON вл.Власенко О.

4 місце – такса стандартна д/ш DAKS HONOR XANNYвл.Сергеєва Н.

 

BEST 5 GROUP

 1 місце –  сибірський хаскі W-WISDOM FOR LADY OF WINNERS VALLEY вл.Трубіцина М.

2 місце – німецький цвергшпіц /померанський FAVORITSMOLGIV вл.Тимченко Н.&Черенкова

3 місце – аляскінський маламут DNIPROTALISMANJOHNNIE WALKER вл.Мусіюк О.

4 місце – американська акіта СALM AKITA VILLA вл.Орлик К.&Коврігіна Н.

 

BEST 6 GROUP

 1 місце –  бассет-хаунд RIDZHIN BRILL вл.Бєльська Н.

2 місце – бігль INSERGIO ACROSS THE UNIVERSE  вл.Бабченко Я.

 

BEST 7 GROUP

 1 місце – сеттер-гордон GORDONSETT STYLE JUST LIKEFIRE вл.Овчарова А.

2 місце – епаньол бретон FEYA DE LA CASA DE CAZADORвл.Кара К.

3 місце – курцхаар AZOV GALAXY VOLT вл.Гальченко С.

4 місце – веймаранер BRIGHT BLUEBERRY вл.Борисенко О.

 

BEST GROUP

 1 місце – англійський кокер спанієль ALL NEED OF LUCKTAIGRET вл.Перова Д.

2 місце – лабрадор ретривер KENDYSTYLE ROLEXвл.Манзенко В.

3 місце – американський кокер спанієль AGENT 007 OTCHIKARNOI KOMPANII Бачернікова І. &Зубова В.

4 місце – голден ретривер IGNITING BABY ZOLOTAYAKHORTITSA вл.Коломейчук Т.

 

BEST 9 GROUP

 1 місце – мальтезе ROMANTIC SHOW KAFFEINE MAJESTICвл.Галустян І.

2 місце – мопс HABENERO DE JAVU SHOW FLIGHT FOR CAMUSE DE вл.Бугрова Н.&Гаврюкова Т.

3 місце – пудель мініатюрний NEW KONTRVERSIYA LADNAZABAVKA вл.Висотченко С.

4 місце – папільон FASHION RID FORGET ME NOTвл.Друбецька Р.

 

BEST 10 GROUP

 1 місце – уіппет ETTA JAMES вл.Петросян Т.

 

BEST IN SHOW

 1 місце – російський чорний тер’єр MAGNAT NOCH  NAKUPALU вл.Гаркуша С.

2 місце – мальтезе ROMANTIC SHOW KAFFEINE MAJESTICвл.Галустян І.

3 місце – сибірський хаскі W-WISDOM FOR LADY OF WINNERS VALLEY вл.Трубіцина М.

4 місце – англійський кокер спанієль ALL NEED OF LUCKTAIGRET вл.Перова Д.

 

Добавить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

очиститьPost comment