ВІТАЄМО ВСІХ УЧАСНИКІВ ТА ПЕРЕМОЖЦІВ

МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ

«Запоріжжя 2017», 

яка відбулася 01 жовтня 2017 року.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТАВКИ  «ЗАПОРІЖЖЯ  2017»

 

КОНКУРС «ЮНИЙ ХЕНДЛЕР»

Молодша група

1 місце – Шашкова Єлизавета, 12 років

2 місце – Сидоренкова Аліссія, 11 років.

3 місце – Красовська Софія, 10 років.

4 місце – Дараган Вікторія, 10 років.

Старша група

1 місце – Дядюк Юлія, 17 років

 

BEST BABY

 1 місце – вельш коргі пемброк OLIVER FOREST KINGKRISTALL BUSCH вл.Павлюшина Я.

2 місце – кламбер спанієль BIG BOOMS INCREDIBLE BAMBAM

вл. Дубовіченко І.

3 місце – такса мініатюрна ж/ш GERBERA BERENDEY HOUSEвл.Архіпова І.

4 місце – аляскінський маламут GUY RITCHIE VASILYEVOSTROV вл.Матвієнко А.

 

BEST PUPPY

 1 місце –  такса мініатюрна г/ш LITTLE MODELS VALENCIAвл.Почуєва Д. 2 місце – сибірський хаскі FANTOMAS PRIDEOF SIBERIA вл. Розанова Н.

3 місце – бас сет-хаунд FOREVER LONG EARS QUICK MINDвл.Літвінов Д.

4 місце – різеншнауцер GENTLTY BORN ROYAL HEIRESSвл.Шамрай О.

 

 КОНКУРС ПЛЕМІННИХ ПАР

1 місце – бассет-хаунд MARILYN MAGIC FIRE x ELEANOR LONG CASTLE HOUND вл.Літвінов Д.

 

BEST VETERAN

 1 місце –  мопс FORCITAL TOP GEAR вл.Марго П.

2 місце – лабрадор ретривер ALMA FOR ANTALAS вл.Штепа К.

3 місце – малінуа ANAKONDA вл. Межибовська А.

4 місце – такса стандартна г\ш SEDMOE NEBO PROSTOPRELEST вл.Шлайфер В.

5 місце — американський стаффордширський тер’єр UNIKA MOYA UDACHA IZ SOZVEZDIYA STAFF вл.Домалега І.

6 місце – російський чорний тер’єр SLUKOMORYAKRASOTA NUBIRA вл.Павленко І.

 

КОНКУРС ПОРІД ПОЗА КЛАСИФІКАЦІЄЮ

 1 місце –  східно-європейська вівчарка NILSON вл. Чорнобай Є.

2 місце – бівер йоркширський тер’єр BLEKSI BEIWERDORFBRUNNEN вл.Купріянова А.

 

BEST JUNIOR

 1 місце –  російський чорний тер’єр MAGNAT NOCH  NAKUPALU вл.Гаркуша С.

2 місце – німецька вівчарка GRACIANA Z AZOVSKOGOBEREGA вл.Щебликіна О.

3 місце – американська акіта BALU UKRAINIAN AMERICANDREAM вл.Ломідзе І.

4 місце – скотч тер’єр KEY TO THE COURAGE VLADYKA MIRAвл.Столбченко О.

 

BEST GROUP

 1 місце –  німецька вівчарка д/ш BABY STARS VIKTORIASPRIDE вл.Смоляр В.

2 місце – австралійська вівчарка FRAYTAL’ ROCKET BOOMвл.Задік Н.

3 місце – шелті ZOLOTАYA MINI COOPER вл.Немно С.

4 місце – малінуа SHERRI REVUSCHIYE POROGYвл.Прокопчук А.

 

BEST GROUP

 1 місце –  російський чорний тер’єр MAGNAT NOCH  NAKUPALU вл.Гаркуша С.

2 місце – різеншнауцер GENTLY  BORN  SMART  ROADSTER вл.Шамрай О.

3 місце – німецький боксер FABIO DE KAPPABOX вл.Ямкова М.

4 місце – цвергшнауцер (перець з сіллю) FAVORITE STAR PALAR LINE вл.Галевська Є.&Ганжа Н.

 

BEST GROUP

 1 місце –  стаффордширський бультер’єр  DOMINO BLACKPEARL вл. Запорожченко В.

2 місце – йоркширський  тер’єр DNIPROTALISMANPRINCE DANIEL вл.Омельченко С.

3 місце –– скотч тер’єр DARTANS COMPANY FORMULA LUCKвл.Сторожук М.

4 місце — американський стаффордширський тер’єр ZOLOTOI ANGEL HRANITEL EGO SUM LEX вл.Кічігіна М.

 

BEST GROUP

 1 місце –  такса стандартна ж/ш YAROMIR YAGR IZ NOVOPEREDELKINO вл. Гулига О.

2 місце – такса кроликова ж\ш KOOHINOOR IZTAKSAGRADA вл.Кірносова І.

3 місце – такса мініатюрна д\ш LITTLE MODELS SUNBERRYвл.Маркевич  І.

4 місце – такса стандартна г/ш BORN TO WIN вл.Новицька А.

 

BEST GROUP

 1 місце –  аляскінський маламут TOM HANKS VASILYEVOSTROV вл.Кальницька Є.

2 місце – сибірський хаскі PIRLO BRAND KARNAVALDAвл.Івашко В.

3 місце – американська акіта BALU UKRAINIAN AMERICANDREAM вл.Ломідзе І.

4 місце – басенджі CONNECTION OF GENERATION DOMINANT STAR вл.Хомяк І.

 

BEST GROUP

 1 місце –  бассет-хаунд RIDZHIN BRILL вл.Бєльська Н.

2 місце – бігль KELLY BONNIE вл.Сербін Б.

 

BEST GROUP

 1 місце – курцхаар AZOV GALAXY VOLT вл.Гальченко С.

2 місце –  сеттер-гордон GORDONSETT STYLE JUST LIKEFIRE вл.Овчарова А.

 

BEST GROUP

 1 місце – голден ретривер IGNITING BABY ZOLOTAYAKHORTITSA вл.Коломейчук Т.

 2 місце – лабрадор ретривер KENDYSTYLE ROLEXвл.Манзенко В.

3 місце – американський кокер спанієль VERY VIGIEMOSCHINO вл. Talon Isabelle.

 

BEST 9 GROUP

 1 місце – мопс FRANTSUZKIY POTSELUY CHARISMAвл.Кодатська А.

2 місце – мальтезе ROMANTIC SHOW KATALEYA EXCLUSIVEвл. Єрьоменко Н.

3 місце – чіхуахуа BENTLY KARASAN MARI вл.Ніколаєв О.

4 місце – кавалер кінг чарльз спанієль ANTALAS KISS-KAвл.Штепа К.

 

BEST 10 GROUP

 1 місце – левретка VALINTINA PYARI SARNA вл.Кандаурова К.

 

BEST IN SHOW

 1 місце – аляскінський маламут TOM HANKS VASILYEVOSTROV вл.Кальницька Є.

2 місце – російський чорний тер’єр MAGNAT NOCH  NAKUPALU вл.Гаркуша С.

3 місце – бассет-хаунд RIDZHIN BRILL вл.Бєльська Н.

4 місце – мопс FRANTSUZKIY POTSELUY CHARISMAвл.Кодатська А.

 

Добавить комментарий

Ваш email адрес не публикуется. Обязательные для заполнения поля помечены *

очиститьPost comment